O nas

Grupa ASG-Olsztyn została sformalizowana na wiosnę 2014, poprzez założenie forum o tej nazwie, jako sposób ułatwienia komunikacji nieformalnej grupie ASG, której początki datują się na rok 2005. Jesteśmy grupą, która przyjmuje w swoje szeregi wszystkich, aktywnych i mniej aktywnych, która za cel stawia sobie czerpanie jak największej przyjemności z hobby jakim jest ASG.

Nie mamy i nie będziemy mieli jednego sformalizowanego stylu. Lubimy zarówno małe lokalne strzelanki jak i wielkie zloty ogólnopolskie. Tzw. jebanki i milismy. Są u nas ludzie w przeróżnych kamuflażach – Marpaty, WZ-tki, Cyfrowe Flory i wiele innych.Ci co mają repliki po 4000PLN i ci co mają AGMa. Ci co bywają co tydzień i ci co bywają raz na rok – to nie ma znaczenia. U nas na pewno znajdą sobie miejsce.

O ile na lokalnych strzelankach prezentujemy różne podejście, to podczas wszystkich ogólnopolskich zlotów staramy się podejść do sprawy jak najprofesjonalniej – i tego wymagamy od naszej strony.

Obecnie w skład naszej grupy wchodzi 77 osób, co czyni nas takim małym monstrum na nasze lokalne warunki. Organizujemy ponad 75% strzelań w Olsztynie, (w 2017 36 na 47), wzięliśmy udział w 14 ogólnopolskich zlotach. Zorganizowaliśmy 2 największe strzelanki w okolicach Olsztyna -na 157 i 150 osób.

Zapraszamy:)

Jak do nas dołączyć?

Kontakt