Streszczenie z Mostów i CQB

Czas na lekki update, pt. co się ostatnio u nas działo:)

Tydzień temu (czy raczej półtora tygodnia temu) byliśmy na strzelaniu organizowanej przez Spezial Gruppe 3 „Mosty”. Było 24 graczy, nasza strona licząca 10 (m.in. Ulat, Vim, Jędrzej, Dziku, Jeagersi) miała za zadanie zdobyć 3 bomby i podłożyć je pod 3 mosty. Udało się zdobyć 3 bomby, ale m.in. dzięki świetnym pozycjom obronnym i przewadze liczebnej przeciwnika, jak i problemów z organizacją u nas, udało się wysadzić 2 mosty, co jak rozumiem oznacza remis.

Jak pewnie większość wie, parę godzin po strzelaniu pojawiły się pewne problemy. Do zainteresowanych odsyłamy do poprzednich postów. Co do decyzji, to obecnie jesteśmy na etapie przygotowania eksperymentu, pt czy kulki bio są bio.

W tą niedziele odbyło się strzelanie CQB na Rudziskach. Pojawiło się 32 graczy, prócz ASG-Olsztyn, oczywiście G.A. Szczytno (tak btw. polecamy ich stronę:)), Wyklęci i wielu niezależnych. Rozegrano 3 scenariusze:
-Deatchmatcha
-Bombę – zakończoną remisem
-Spring&Pistol który kolejny raz udowodnił że jest najlepszym trybem:)

Co do strzelania w tą niedzielę, to nie piszcie czy coś organizujemy – bo ASG-Olsztyn bierze kałasze w dłoń i pakole na głowę i udaję się odgrywać lekko uzbrojonych cywili na Misji Afganistan.